התקנת טלויזיה

 
התקנת טלויזיה אינה כרוכה רק בלחבר את המכשיר לחשמל וללחוץ על מתג ההפעלה. ההתקנה כרוכה גם בתליית המכשיר על הקיר בצורה בטיחותית או בייצובה בצורה בטוחה על גבי המזנון, בכוונון של התחנות שיאפשר לכם לקלוט את כל הערוצים ובכלל – בבדיקה שהמכשיר תקין. לכן, אם רכשתם טלויזיה חדשה, מאוד לא מומלץ להתקין אותה בעצמכם, אלא כדאי להזמין מתקין טלויזיות מוסמך שיעשה זאת עבורכם.

 

במה כרוכה התקנת טלויזיה?

 
 
 
כמו כן, כאשר שולחים את הטלויזיה לתיקון ומקבלים הודעה שהיא פועלת כמו שצריך, כדאי מאוד לא לקחת אותה באופן עצמאי אלא להזמין הובלה ביחד עם מתקין. התקנת טלויזיה המתבצעת על ידי מתקין מוסמך תאפשר לכם להיות בטוחים שהיא אכן פועלת בצורה תקינה ויותר חשוב – שהיא מותקנת בצורה בטוחה.

 
 
 
התקנת טלויזיה
 
 
 
 
 

אלקטרון – התקנת טלויזיה מקצועית

 
אלקטרון היא מעבדת אלקטרוניקה המתמחה בתיקון כל סוגי המסכים, תיקון טלוויזיות, כמו גם בהתקנה שלהם באתר הלקוח. כשאתם מזמינים שירותי התקנה מאלקטרון, אתם יכולים להיות בטוחים שהמכשיר יותקן ויעבוד אצלכם בדיוק כמו שצריך:

  • מתקינים מוסמכים – אנו מעסיקים מתקינים מוסמכים בלבד, אשר קיבלו את כל ההדרכות הנדרשות על מנת לבצע התקנת טלויזיה מקצועית – על פי כל הנחיות הבטיחות.
  • התקנה מהירה – אנחנו יודעים שכשרוכשים טלוויזיה או מקבלים אותה מתיקון, רוצים לראות שהיא עובדת היטב. בדיוק בגלל זה אנחנו מתחייבים לעשות כל שביכולתנו כדי לספק לכם שירותי התקנה כמה שיותר מהר.
  • אחריות מלאה – אנו מספקים אחריות מלאה על כל שירותי ההתקנה.
  • שירות אדיב – אנו שמים דגש לא רק על מתן שירות מקצועי, אלא גם על מתן שירות אדיב. כשתתקשרו נרצה להבין בדיוק באיזה מכשיר מדובר, על מנת לשלוח אליכם מתקין מוסמך מתאים ולבצע את ההתקנה בדיוק כמו שצריך. כמו כן, נציגינו עומדים תמיד לשירותכם, וישמחו להשיב על כל שאלה שתהיה לכם.

כל היתרונות האלה הופכים את אלקטרון לספק שירות מוביל בתחום של התקנת טלויזיות.

 רוצים להיות בטוחים שהטלוויזיה תותקן כמו שצריך – הנכם מוזמנים עכשיו לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-
072-3223821