טכנאי טלויזיה

 
בגלל העובדה שלכל תקלה יכולות להיות מספר סיבות, חשוב מאוד שהטלוויזיה תעבור בדיקה על ידי מוסמך טלוויזיה מנוסה. במעבדת אלקטרון נמצאים טכנאי טלוויזיה מוסמכים בעלי שנות ניסיון רבות, אשר יאתרו את הסיבה לתקלה ויבצעו תיקון טלוויזיות מדויק ומלא. לא משנה באיזו טלויזיה מדובר, הצוות של אלקטרון יטפלו בתקלה בכל דגם שברשותכם. אם יש ברשותכם טלויזיה של LG יגיעע אליכם טכנאי טלויזיה lg מומחה, וכן אם מדובר בטלויזית סמסונג, טושיבה, סוני ועוד...


 

טיפול בכל תקלות הטלוויזיה

 
 

אנחנו באלקטרון מעבדת תיקון טלוויזיות מתמחים בתיקון כל סוגי המסכים של כל סוגי הטלוויזיות. טכנאי הטלוויזיה שלנו אמונים על ביצוע בדיקה יסודית לאיתור התקלה והגורם לה, ועל מתן הצעת מחיר משתלמת לתיקון הטלוויזיה – במידת האפשר.

  • טיפול במסך שלא נדלק – כאשר מסך טלוויזיה לא נדלק יכולות להיות לכך מספר סיבות, החל מנורת מסך שנשרפה ועד ספק כוח שאינו תקין.
  • טיפול בתמונה מרצדת – מצב של תמונה מרצדת יכול גם הוא לנבוע מכמה מצבים, וחשוב מאוד לאתר את הגורם המדויק על מנת לדעת כיצד יש לתקן.
  • מסך שנסדק – סדק במסך מפריע מאוד לראות את כל התמונה, ולכן יש להחליף את המסך במידת האפשר. אבל, חשוב לדעת שבמקרה כזה התשלום על התיקון לא יהיה משתלם, כי בתוספת של סכום לא גדול תוכלו ליהנות מטלוויזיה חדשה ומשופרת.
  • תמונה בעלת צבע דהוי – תקלה שאופיינית לטלוויזיות בעלות מסכי לד, ונובעת, בדרך כלל, מתקלה בתאורה האחורית.

 
 

למה דווקא אלקטרון?

 
 
  • בגלל המומחיות – באלקטרון עובדים טכנאי טלוויזיה מוסמכים המתמחים בתיקון כל סוגי המסכים.
  • בגלל המהירות – אנחנו יודעים כמה קשה להיות בלי מסך טלוויזיה תקין, ולכן עושים כל שביכולתנו על מנת להחזיר לכם אותו באופן כמה שיותר מהיר.
  • בגלל האחריות – כל טכנאי טלוויזיה שמבצע תיקון למכשיר מספק ללקוח תעודת אחריות המבטיחה לו, שאם יש בעיה– הוא יוכל לפנות אלינו ולקבל שירות.
  • בגלל השירות – אנחנו מספקים לא רק שירות מקצועי ומהיר, אלא שירות שהוא גם אדיב. הצוות שלנו עומד לשירותכם וזמין לכל שאלה, ואנחנו כאן כדי לנסות ולפתור כל תקלה.

 
 
 
טכנאי טלויזיה
 
 
 
 

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי טכנאי טלוויזיה ברמה אחת מעל – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.

 
לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-
072-3223821