טכנאי מחשבים

 

מתי צריכים טכנאי מחשבים?

 

מחשבים הם היום כלי העבודה של הרבה מאוד אנשים, עד כדי כך שהחיים בלעדיהם נראים לרבים מאיתנו כמעט בלתי אפשריים. לכן, כשמחשב מתקלקל הדבר יכול להשפיע על שגרת העבודה והחיים, וכל מה שרוצים הוא להזמין איש מקצוע שיטפל בתקלה כדי שאפשר יהיה לחזור להתנהלות השגרתית.


 

הבעיות שמצריכות טכנאי מחשבים:

 
 
  • המחשב לא נדלק – כשמחשב לא נדלק הדבר יכול להעיד על תקלה בלוח האם, בכרטיסי הזיכרון, בספק הכוח או בכרטיס המסך, אבל גם על תקלה דווקא במסך או בכפתור ההדלקה עצמו. על מנת לאבחן את הבעיה כדאי להזמין טכנאי מקצועי ומנוסה, אשר יבדוק את המחשב מלפני ולפנים ויספק לכם תשובות ועדכונים.

  • המחשב מפעיל את עצמו מחדש – אם אתם רואים שהמחשב שלכם מפעיל את עצמו מחדש כל פעם, כנראה שיש כשל מסוים במערכת. אם יש לכם הבנה מסוימת במחשבים אתם יכולים לנסות לאתר את מקור התקלה, אולם אם אין לכם הבנה כזאת ואתם רוצים לקבל פתרון מהיר – הדבר הנכון ביותר לעשות יהיה להזמין טכנאי מחשבים.
 
 
 
טכנאי מחשבים
 
 
 
 
  • המחשב עובד בקצב איטי – אם המחשב שלכם עובד באיטיות רבה, סביר מאוד להניח שהבעיה טמונה בכך שהרבה מאוד תוכנות וחלונות פתוחים ו/או שהוא עמוס בקבצים ואין לו כבר מספיק מקום בדיסק. במקרה כזה חשוב מאוד לסגור את כל הפונקציות שאתםם לא משתמשים בהן, לנקות את המחשב מקבצים שאתם לא צריכים ולבצע איחוי של הדיסק כדי שהמחשב יבין שאולי בעצם יש לו עוד מקום. אם כל זה לא עוזר והמחשב עדיין איטי מאוד – יכול מאוד להיות שפירמוט יעזור. אם אתם לא מעוניינים לבצע את כל הניסיונות האלה לבד ומעוניינים שאיש מקצוע יאבחן את הבעיה ויפתור אותה במקום – אתם צריכים טכנאי מחשבים של אלקטרון.

 

למה דווקא טכנאי מחשבים של אלקטרון?

 
• בגלל המקצועיות – כל טכנאי המחשבים של החברה הם טכנאים עם תעודות ועם הרבה מאוד ניסיון, אשר יוכלו לאבחן את התקלה במחשב שלכם ולספק לכם פתרון.

• בגלל המחירים – אנחנו מציעים שירותי תיקון מחשבים על ידי טכנאי מחשבים מקצועיים במחירים הוגנים, המאפשרים לכל אחד ליהנות ממקצוענות, מאדיבות, ממהירות מתן שירות וכמובן – מאחריות.

 
אם מחשבכם לא נדלק או שהמסך מרצד

אלקטרון – מעבדת אלקטרוניקה מתקדמת מציעה שירותי תיקון לכל סוגי המחשבים,באחריות מלאה ובמחירים משתלמים

פתרון כל תקלות המחשבים – נייחים וניידים • עבודה מקצועית יעילה ומהירה •

אחריות מלאה על כל עבודה


לפרטים נוספים חייגו עכשיו -

072-3223821