תיקון טלוויזיה

 
אצלנו מבצעים שירותים מסוג זה לכל סוגי הטלוויזיות - תיקון טלויזיות סמסונג, LG, טושיבה, סוני וכדומה. אלקטרון היא מעבדה המתמחה בתחום תיקון מכשירים אלקטרוניים , אנו מספקים לכם שירותים ברמה גבוהה ומקצועיים באחריות. הטכנאים שלנו פועלים בכמה שלבים על מנת לבצע את הפעולה על הצד הטוב ביותר. בראש ובראשונה בדיקת המכשיר בצורה יסודית, איתור הגורם לתקלה והצעת פתרון שיאפשר לכם ליהנות מהטלוויזיה שלכם לאורך זמן רחוק.

 

אלקטרון-תיקון טלוויזיה

 
 
מעבדת אלקטרון מספקת שירותי תיקון טלוויזיות מכל הסוגים, ומטפלת בכל סוגי התקלות לרבות:

 

טלוויזיה לא נדלקת –

 
לחיצה על כפתור ה-ON הן בטלוויזיה עצמה והן בשלט לא מדליקה את הטלוויזיה והמסך נראה שחור לגמרי. הרבה פעמים הגורם לכך הוא תקלה בספק הכוח של הטלוויזיה או תקלה בלוח האם שלה.
 
 
 
תיקון טלוויזיות
 
 
 
 

תצוגה מרצדת –

 
ריצוד של התמונה על המסך יכול להיות תוצאה של תקלה בשידור (ניתן לנסות לזפזפ בין הערוצים ולבדוק זאת בשנית), אבל יכול גם להורות על כך שהמסך מקולקל וניתן לטפל בו במהירות האפשרית.

 

מסך שנדלק לפרק זמן קצר וכבה אחר כך –

 
זהו מצב שכיח שיכול לנבוע כתוצאה מתקלה בתאורה האחורית (בדרך כלל במסכי LCD).

יש תקלות נוספות כמו תצוגה של קווים שאינם חלק מהתמונה המקורית, הצגה של תמונה מאוד דהויה שאינה קרובה בכלל בצבעיה לתמונה המקורית ועוד.
בכל אחד מהמקרים האלה כדאי מאוד להזמין טכנאי המתמחה בתיקון טלוויזיות או להביא את הטלוויזיה למעבדה אשר זהו תחום עיסוקה העיקרי, עדיף להמנע כמה שיותר עם התעסקות הטלוויזיה מבחינת סכנה והן מבחינת ניסיון.
חברתנו מתמתחה 40 שנה בתחום האלקטרוניקה ויודעת בדיוק באילו פעולות ניתן לנקוט בכל טלוויזיה ובאילו דרכים לעשות זאת.
 

אלקטרון תיקון טלוויזיה לשירותכם

 

חשוב לדעת - יש מקרים מסוימים בהם הסכום של התיקון לא משתלם ללקוח, אנו נשמח לבדוק זאת לפני ולתת חוות דעת הוגנת ומומלצת לכל לקוח באופן אישי. אם התקלה ככל הנראה חיצונית וניתן לתקן אותה ע"י זיפזופ בערוצי הטלוויזיה ע"י השלט, ניתן לנסות לסדר את התקלה בדרכים עצמאיות. אך אם מדובר בתקלה שככל הנראה נגמרה כתוצאה מקצר/מגעים לא תקינים וכו' אנו ממליצים לקרוא לאיש מקצוע המתעסק בתיקון טלוויזיות בחיפה ולקבל ייעוץ אישי ולא להתעסק שום אופן עם החוטים של מוצר חשמל זה.


הטלוויזיה לא עובדת? התמונה מרצדת על המסך?
התקשרו עכשיו ונשמח להעניק לכם ייעוץ מידי ללא עלות!

לטיפים נוספים וייעוץ או ברור חייגו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

צלצלו עכשיו-

072-3223821