תיקון מחשבים ניידים

 
מעבדת אלקטרון מתמחה בתחום של תיקון מחשבים ניידים ומעמידה לשירותכם טכנאים מוסמכים ומנוסים, אשר ידאגו לפתור כל תקלה עבורכם. כל מחשב שמגיע אלינו נבדק בקפידה לצורך איתור מדויק של התקלה והגורם לה. לאחר מכן אנחנו מציינים בפניכם מה תהיה מהות התיקון מה תהיה עלות התיקון, והאם אנו ממליצים להחליף מחשב מאשר להשקיע בתיקון (במידה ולא ישתלם) – אנו מציינים זאת בפניכם.
 

אלקטרון – תיקון מחשבים ניידים מקצועי באחריות

 
 
  • טכנאים מקצועיים
  • איתור מדויק של התקלה
  • תיקון מחשבים במחירים נוחים
  • אחריות מלאה על התיקון

 

תיקון מחשבים ניידים - תקלות נפוצות

 
נוזלים שנשפכו – המגע בין מים למחשב נייד הוא מאוד לא חיובי עבור המחשב,
כי הוא גורם, ברוב המקרים, להיווצרות של חלודה. במקרים כאלה יש לפרק את המחשב,
לייבש אותו לגמרי ולבצע טיפול נגד חלודה בלוח האם ובכל שאר החלקים שנרטבו.
 
 
 
תיקון מחשבים ניידים
 
 
 
 
נזק מכני – הרבה פעמים המחשב נופל או ניזוק בגלל חפצים שפוגעים בו או בגלל לחץ גבוה מדיי של חפצים שהושמו איתו בתיק, למשל. במקרה כזה הרבה פעמים החלק שנפגע ראשון הוא המסך, שנסדק או נשבר. מכיוון שאי אפשר להחליף מסך, גם לא במסגרת תיקון מחשבים ניידים כולל, צריך להחליף אותו במסך אחר. אם נגרם נזק לחלקים אחרים של המחשב כמו הדיסק הקשיח, צריך לבדוק אם אפשר לשחזר או לתקן. אם לא – צריך להחליף גם אותם.

תקלות בחלקים שונים של המחשב – הרבה פעמים אנשים מביאים את המחשב הנייד לתיקון במעבדת תיקון מחשבים ניידים בעקבות תקלה באחד החלקים שלו, לרבות הדיסק הקשיח ומערכת האוורור. במקרים כאלה צריך לבדוק אם אפשר לתקן או שצריך להחליף.

תקלות נפוצות נוספות הן - מחשב שמשמיע רעשים, תקלות בכרטיס המסך, וירוסים שונים שגורמים לבעיות שימוש שונות ועוד.

 

אלקטרון לשירותכם

 
תיקון מחשבים ניידים הוא העבודה שלנו, ואנחנו מתחייבים לעשות זאת על הצד הטוב ביותר ולספק לכם אחריות מלאה – כך שאתם יכולים לחזור אלינו אם אתם נתקלים שוב בתקלה.

לקבלת מידע נוסף ומענה על כל שאלה צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם!
072-3223821