תיקון מחשבים נייחים

 
מחשבים הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, בין בעבודה או בבית. קשה מאוד להישאר מחוברים לעולם החיצון כאשר המחשב שלנו מקולקל. כשהמחשב מפסיק לעבוד, לא מצליח להתחבר לאינטרנט, או שמתעוררת כל תקלה אחרת, תמיד יש סיבה הקשורה לחומרה או לתוכנה אשר גורמת להופעת התקלה/שגיאה. ברוב מקרי תקלות המחשבים מדובר באחת מהבעיות אשר נציין למטה.

 

תיקון המחשב אצל גורם מקצועי ומוסמך

 
 
מחשב מקולקל זה מקור לתסכול רב, מאחר שאי אפשר להמשיך לעבוד להיות מחוברים לשאר העולם ללא המחשב.
אך בדיוק בגלל הסיבה הזו במצב כזה, עדיף לא לנסות לתקן את המחשב לבד בבית (אלא אם אתה במקרה טכנאי מחשבים מוסמך),
ולקחת את המחשב למעבדת המתמחה במחשבים נייחים.
במעבדה מנוסה ומקצועית הטכנאים ידעו לאתר את מקור הבעיה ולתקנה במהירות האפשרית וברמה גבוהה ומקצועית.
כמו כן, מעבדות מחשבים טובות יתנו גם אחריות על התיקון כך שאם אותה התקלה חוזרת בתקופת האחריות התיקון הנוסף יהיה בחינם.


 
 
 
תיקון מחשבים נייחים
 
 
 
 

מהן התקלות הנפוצות במחשבים נייחים?

 
  • בעיות חומרה – בעיות אלו מתייחסות לתקלות הנגרמות למרכיבים הפיזיים של המחשב כמו למשל לוח אם, מעבד, מאוורר, דיסק קשיח, ועוד. תקלה במרכיבים הללו לרוב ניתנת לתיקון אך ורק על ידי טכנאים מוסמכים המתמחים במחשבים נייחים, ויודעים כיצד לפתוח את המחשב ולפרק אותו במידת הצורך, כדי למצוא את מקור הבעיה.

  • תקלות תוכנה – במקרים רבים אין בעיה פיזית עם חומרת המחשב, אלא בעיה בתוכנה של המחשב, כדוגמת מערכת ההפעלה. תקלות כאלו לרוב ניתנות לתיקון על ידי התקנת התוכנה מחדש או אתחול התוכנה במחשב. גם במקרים האלו חשוב לפנות לטכנאי שיידע לזהות את הבעיה ולמצוא את הדרך הטובה ביותר לתקנה.

  • ניקוי וירוסים – ישנם מצבים רבים בהם תוכנת האנטי-וירוס המותקנת על מחשבכם אינה חזקה או מעודכנת מספיק ולא מצליחה להשתלט על וירוסים שחדרו למחשב. במקרים כאלו הווירוס עשוי להשתלט לגמרי על המחשב ולחסום את יכולת השימוש שלכם במחשב. במצבים כאלו רק מעבדה לתיקון מחשבים ניידים או נייחים תוכל לעזור לכם לנקות את המחשב בווירוס, תוך ניסיון לשמור ולגבות את המידע ששמור על המחשב שלכם.

 

כשנתקלים בתקלה במחשב חשוב לפנות לאנשי מקצוע

 
ניסיון חובבני לתיקון מחשבים נייחים בלי ידע מוקדם יכול לגרום נזק רב למחשבכם האישי. לכן מומלץ לפנות למעבדת מחשבים מנוסה כמו אלקטרון, אשר תדע לתת את המענה המקצועי והמהיר ביותר, תוך שמירה על יחסי אנוש ואדיבות.לקבלת מידע נוסף צרו עכשיו קשר בטלפון -
לקבלת מידע נוסף ומענה על כל שאלה צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם!
072-3223821