תיקון מסכי LED

 
הטלוויזיה הפכה להיות מדורת השבט החדשה. במרכזו של כל בית, לרוב אל מול פינת הישיבה המרכזית, מוצבת הטלוויזיה. היא הפכה להיות הרבה יותר ממכשיר חשמלי. היא הפכה להיות הצוהר המשמעותי ביותר שלנו אל העולם החיצון, כמו גם הנושא המרכזי לשיחה בעשרות ואף מאות בתים בישראל ובעולם. המכשיר עצמו המשמש להקרנת התמונה עבר גם הוא שינויים נרחבים. לפני שנים מעטות בלבד ברוב מוחץ של הבתים הייתה מוצבת טלוויזיה עבה במיוחד, אשר הייתה יכולה להיות בעומק מטר שלם, והקרינה תמונות באיכות ירודה אל הצופים הנרגשים.
 
 

כיצד פועלת טכנולוגית מסכי LED בהשוואה לדגמי טלוויזיה אחרים

 
כיום, כמעט בכל בית ישנה טלוויזיה שטוחה ומהודרת. הפועלת בטכנולוגית LED פלזמה או אל אס די. פלזמה פועלת באמצעות שרשרת של נורות קטנטנות המהוות כל אחד פיקסל אחד או יותר. אל אס די מורכבת מתאי ג'ל השולטים במעבר האור דרכם, ומנורה מרכזית אחת המעבירה את האור לתאים המעצבים אותו לכדי תמונה. לעומתם, מסכי LED עושים שימוש בשתי השיטות גם יחד. במסכי לד יש מספר רב של נורות זעירות וייחודיות המותקנות ברוב המקרים בצדדי המכשיר בלבד, ומערכת שלמה של דיפלקטורים אשר נועדו להזיז את האור מהם אל שני מיליון התאים המפוזרים על גבי המסך.

 

מהם הגורמים העיקריים לבעיות במסכי LED וכיצד מתבצע תיקון מסכי LED מקצועי

 
 
ישנם מספר רב של גורמים לתקלות במסכי לד, אשר כל אחד מהם יכול לדרוש תיקון מסכי LED מקצועי. חשוב לא לוותר על המסך, מאחר וגם בתקלה מבט מהיר בחלקו האחורי יבהיר לנו שחלקים רבים עדיין נראים חדשים לחלוטין. הגורמים המרכזיים כוללים:

  • מעבד התמונה: תיקון מסכי LED דורש לעיתים החלפה של מעבד התמונה. התפקיד שלו הינו עיצוב התמונה עצמה, תוך שליטה על הנורות והתאים השונים על פני המסך.
 
 
 
תיקון מסכי LED
 
 
 
 
  • דיפלקטורים: מכה במסך עשויה לגרום לבעיה בדיפלקטורים, אשר תייצר באופן מידי תמונה עקומה ולא ישרה כלל.
 

אלקטרון הינה חברה מובילה בתיקון מסכי LED

 
אלקטרון היא חברה מובילה בתיקון של שלל מסכים, ובטיפול מסור בהם. עובדי החברה מיומנים בתחומם, ויוכלו לספק שירות תיקון איכותי גם למכשירים אשר נדמה שאין להם סיכוי להמשיך לשרת אתכם. אז אם אתם זקוקים לשירות תיקון מסך LCD מקצועי אל תהססו והגיעו אלינו.


 


אם אתם זקוקים לתיקון מסך
LED בצורה מקצועית ואיכותית -
אתם צריכים את אלקטרון - תיקון מסך בזמן הנכון!