תיקון פלזמה

 
הפסקות חשמל, נוזל שנשפך, כבל שקיצר, מכה חזקה - כל אלו הם רק חלק מגורמים שכיחים שיוצרים נזק בלתי הפיך של הפלזמה שלכם בבית. אז מה נעשה? האם נחליף את הטלויזיה, נתקן בבית, או אצל גורם מוסמך? אלו דברים חשובים שכדאי מאוד לדעת על תיקון פלזמה.

 

מתי צריך תיקון פלזמה?

 
היום, בהרבה מאוד בתים יש טלוויזיות עם מסכי פלזמה או LCD, ולמרות שזה מפתיע לפעמים – הסיכוי שלהם להתקלקל אחת לשנה הולך ועולה. אחרי הכול – מדובר במוצרים אלקטרוניים בעלי שלל רכיבים חשמליים עדינים, אשר יכולים להינזק ולגרום לכך שהטלוויזיה כבר לא תעבוד כרגיל.

- במקרה כזה, מומלץ להזמין בעל מקצוע שיתן חוות דעת מקצועית ואמיתית לפני שמתעסקים לבד במגעי הטלויזיה.

 
 

מה אנחנו מציעים לכם?

 
 
 
 
תיקון כל סוגי התקלות במסכי פלזמה מכל הסוגים -

  • החלפת ספק כוח – במקרה שהטלוויזיה לא נדלקת בגלל ספק כוח תקול.
  • החלפה / תיקון של פלטת הפיקוד – במקרה שהטלוויזיה לא נדלקת בגין תקלה בפלטת הפיקוד.
  • החלפת מנורות מסך – בגין תקלה בצבעוניות התמונה.
  • שירות מקצועיתיקון מסכים מקצועי מתבצע על ידי טכנאי טלוויזיה מוסמכים ומנוסים, האמונים על איתור מדויק של התקלה והגורם לה ועל תיקון מדויק לפי הצרכים.
  • אחריות מלאה – אנו מספקים תעודת אחריות עבור כל תיקון פלזמה שאנחנו מבצעים, כך שבמקרה שהתקלה חוזרת – אתם יכולים להיות בטוחים שיהיה מי שידאג לכם.
  • מחירים נוחים – אנחנו מציעים שירותי תיקון פלזמה במחירים נוחים ושווים לכל כיס.
  • שירות אדיב – אדיבות היא חלק בלתי נפרד מהשירות שלנו, וכל לקוח זוכה ליחס אישי.

חשוב לציין כי ידוע כמה לא פשוט להתנהל בלי מסך טלוויזיה בבית, ולכן דואגים לבצע כל תיקון פלזמה במהירות האפשרית על מנת שנוכל לספק את השירות הטוב ביותר!


 
 
 
תיקון פלזמה
 
 
 
 
 
אנו מציעים עבורכם שירותים מרווחים של תיקון מסכים ופלזמה בפרט - המשלבים מקצועיות, מחירים נוחים ואדיבות -צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לספק לכם שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר- באחריות!


חייגו עכשיו:

072-3223821